HAKKIMIZDA

Başkent Jeneratör

Başkent Jeneratör Gücünü siz değerli müşterilerimizden almaktadır. Kaliteli hizmet uzman bir ekip ve ekipmanla yapılabilmektedir. Bünyesinde 2 elektrik mühendisi 2 elektrik teknikeri,2 elektrik teknisyeni ve 2 motor teknisyeni ile hizmet vermektedir. Hizmetlerimizi 4 adet servis araçlarıyla yapmaktayız. Son dönemlerde işlerin artışıyla birlikte kurumsal bir yapı kazanan firmamızın satmış olduğu ürünler servisimizde test edilerek müşterilerimize sorunsuz olarak sunulmaktadır.

Satmış olduğumuz ürünler arasında doğalgazlı otomatik ses izolasyon kabinli jeneratör gruplarıda eklenmiş özellikle villa ve doğal gazın yoğun olarak kullanıldığı alanlarda üstün performans göstermişlerdir. Yakıt depolama sıkıntısı olmayan bu ürünlerimiz doğaya duyarlı ve diğer ürünlerden de daha sessiz çalışmakta olup, tercih edile ürünler arasındaki yerini almaktadır.

Son dönemlerde ENERJİ’nin sağladığı faydalar giderek artmaktadır. Enerji kullanımı her geçen gün artmaktadır. Buda müşterilerimizi KESİNTİSİZ hizmet için yedek güç jeneratörleri edinmeye zorlamaktadır.

 

JENERATÖR ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLARIN ALTINI ÇİZMEK İSTERİZ.

1. Jeneratör alırken mutlaka ana konusu jeneratör olan ve servislerini aynı firmadan alacağınız noktalardan almalısınız.
2. Mutlaka satış sözleşmesi yapmalı; Jeneratörün gücü, Markası, Motoru fiyatı ve ödemeleri net ve anlaşılır olarak yazılmalıdır.
3. Müşteri eğer ikinci el bir jeneratör tercih etmişse mutlaka garanti istemelidir. Garanti verilmeyen ürünlerde sorunlar yaşayabilinmekte bu da müşteri firma ilişkilerine zarar vermektedir.
4. Alınmış olan tekliflerde kıyaslama yaparken mutlaka birbirine yakın olan firmaların ürünleri kıyaslanmalı en iyi ürünlerle, ismini bile bilmediğiniz bir markanın kıyaslanmasını yapmak doğru olmayacaktır.
5. Güç keşfi mutlaka işinde tecrübeli uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Firma tarafından yapılan güçte sorun olması durumunda tüm masrafların karşılanarak jeneratörün geri alınması sağlanmalıdır.
6. Şuda unutulmamalıdır. Periyoik bakımla jeneratörünüzün önrünü uzatabileceğiniz gibi kesintisiz bir hizmette sağlanmış olacaktır.

Tüm müşterilerimize ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz.

Kiralamak İçin Hemen Ara